Szkoła Stok

Szkolimy na największym kompleksie narciarskim w Polsce - Kotelnicy Białczańskiej, Bani i Kaniówce

Szkoła Narciarska i Snowboardowa STOK została założona w 2001 roku i przeszkoliła do tej pory dziesiątki tysięcy małych i dużych miłośników białego szaleństwa.

Szkoła Narciarska i Snowboardowa STOK została założona w 2001 roku i przeszkoliła od tej pory dziesiątki tysięcy małych i dużych miłośników białego szaleństwa. O narciarstwie i snowboardzie wiemy wszystko. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży, a zebrane przez lata doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie własnych, autorskich programów szkoleniowych. Tak jak rozwijały się ośrodki narciarskie, na których prowadzimy zajęcia na śniegu - Kotelnica Białczańska, Bania oraz Kaniówka - rozwijaliśmy się również my. Stopniowo wprowadziliśmy do naszej oferty zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych oraz lekcje na nartach biegowych. Dbamy o najwyższą jakość usług i co roku organizujemy wewnętrzne szkolenia dla naszych Instruktorów z zakresu techniki jazdy, bezpieczeństwa, przygotowania sprzętu i wiedzy teoretycznej, by mieć pewność, że nasz Zespół jest zawsze na bieżąco. A wszystko to z myślą o Was!

Jesteśmy szkołą ekspertów

Artur <br> Wysocki - Szef wyszkolenia
Narty

Artur
Wysocki

Wiktor Mikołajczyk - Szef wyszkolenia
Snowboard

Wiktor Mikołajczyk

Agata<br>Tańczak-Sięka - Koordynator kursów dla dzieci
Kursy dla dzieci

Agata
Tańczak-Sięka

Koordynator kursów dla dzieci
Marcin Węgrzyn - Szef wyszkolenia
Narty biegowe

Marcin Węgrzyn

Nasze biura

Anna Kurek - Szkoła narciarska STOK

Anna Kurek

Kierownik Biura

Od 2006 roku dba o każdy szczegół działania naszej szkoły oraz nadzoruje pracę biura oraz instruktorów. Kontroluje cały proces od pierwszego maila aż po realizację usługi. Nie ma dla niej problemu nie do rozwiązania ani spraw niemożliwych.

Historia naszej szkoły

Rozpoczęcie działalności szkoleniowej

Gdy przy powstającym jeszcze wtedy Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska zakładaliśmy Szkołę nie zdawaliśmy sobie sprawy jak wielu z Was skorzysta z naszych usług i jak chętnie będziecie do nas wracać. Dziękujemy Wam, że z nami jesteście!

Rozpoczęcie kursów dla dzieci

Dziś szkolenie dzieciaków to już nasza specjalność, ale na początku włożyliśmy masę pracy w to, aby nasza oferta dla dzieci była zarazem bezpieczna i pełna śmiechu oraz dobrej zabawy. Staraliśmy się dobrać Zespól i program szkoleniowy tak, abyśmy sami chętnie oddali w ręce naszych Instruktorów własne dzieci.

2014

Zatrudnienie Artura Wysockiego jako szefa wyszkolenia oraz uzyskanie Licencji A+B SITN

Rok 2014 był dla nas przełomowy. W poszukiwaniu jeszcze wyższej jakości i bezpieczeństwa naszych klientów uzyskaliśmy Licencję A+B SITN. Do naszego zespołu jako szef wyszkolenia dołączył również Artur Wysocki, obecnie członek zarządu SITN.

Zespól przekroczył liczbę 100 osób

Rośliśmy w siłę i zatrudnialiśmy kolejnych specjalistów nauki jazdy na nartach i snowboardzie, aż w końcu nasz Zespół przekroczył liczbę 100 osób.

Zdobycie Mistrzostwa Polski Instruktorów

Nasi Instruktorzy pod okiem Artura Wysockiego zdobyli Mistrzostwo Polski Instruktorów. Jesteśmy oficjalnie najlepszą szkołą w Polsce!