You must be logged in to post in the Guestbook.

5 komentarzy
 1. Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi 4 za lekcje dzięki którym Oliwierek z Łodzi nie boi się jazdy na nartach (wcześniej płakał, że góra jest za duża). Powiedział, że za rok będzie tylko jeździł z wujkami: Piotrem i Kaziem (mają naprawdę świetny kontakt z dzieckiem).
  Aż wstyd się przyznać, ale ja również pokonałam dzięki Panu Piotrowi strach i nie mogę doczekać się kolejnych lekcji.
  Dziękuję także Krzyśkowi, za refleks, gdy traciłam równowagę i krzyczałam „Jezuuu, łap mnie!” Krzyś namówił mnie także, żeby zostawić orczyk i pojechać trochę wyżej….


  1 marca 2016
 2. Dziękujemy serdecznie Instruktorom z grupy pomarańczowej pani Agatce i panu Adamowi oraz Instruktorom z grupy brązowej Panu Bogdanowi i Panu Marcinowi za cudownie spędzone chwile i super przygodę dla dzieci 🙂 Dzięki Wam dzieci zdobyły brązowe medale i pokochały narciarstwo 🙂 Rodzice Kubusia i Nadusi 🙂


  4 marca 2015
 3. Składamy ukłony dla Pana Jurka instruktora Majii, Panie Jurku rewelacyjne podejście do dziecka zarówno jeśli chodzi o naukę jak i kontakt,będzie Pan zawsze nasz.
  Ukłon dla Pana Zbyszka, który poradził sobie w 4 dni z Tymkiem,technika i pełen profesjonalizm. Duży szacunek,gorąco polecam dla małych dzieci obu Panów. Pozdrawiamy.


  2 marca 2015
 4. Pani Magda Tabiś to SUPER INSTRUKTORKA !!! Po pięciu godzinach zajęć nasz syn opanował snowboard w stopniu większym niż można było oczekiwać. Poza tym Pani Magda ma ujmującą osobowość i nawiązuje świetny kontakt z kursantem – wyjeżdżając syn najbardziej żałował, że nie będzie już lekcji z Panią Magdą. Pozdrawiamy Panią Magdę 🙂 i polecamy zajęcia w „Stoku”. My na pewno jeszcze skorzystamy 🙂


  21 lutego 2015
 5. Bartek Pawlik , najlepszy instruktor jakiego spotkałam 🙂 Z nim nawet przypadek beznadziejny daje rade 😉 Wielkie dzięki, pozdrawiam 😉


  21 lutego 2015