Ferie ze Stokusiem

Sprawdź szczegóły

Poprzez zabawę uczymy dzieci zdrowej rywalizacji oraz samodzielnej i odpowiedzialnej jazdy na nartach

Niełatwo jest stawiać pierwsze kroki na śniegu, gdy do nóg przytwierdzono nam coś dłuższego niż buty. Nasze autorskie programy nauczania, przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych, umiejętnie odwracają uwagę dzieci od tej drobnej trudności. Gwarantujemy fantastyczną zabawę dla Twojego dziecka podczas bezpiecznej nauki jazdy na nartach.

Zabawy podczas lekcji narciarskiej to nie tylko przygotowanie do jazdy na nartach. Pełnią one także wiele różnorodnych funkcji:

• rozwijają sprawność motoryczną
  • podnoszą motywację do wykonywania ćwiczeń
  • urozmaicają i ożywiają proces przyswajania umiejętności
  • doskonalą nabyte już umiejetności techniczne
Świąteczno noworoczne

Kursy 3-dniowe

Zobacz szczegóły
Na feriach

Kursy 5-dniowe

Zobacz szczegóły
cudzyslow

Agata Tańczak-Sięka

Koordynator kursów dla dzieci

Narciarstwo to dla dzieci szczególny rodzaj aktywności, zatroszczymy się o to, żeby czerpały z niej jak najwięcej radości. Istotnym elementem nauki jazdy na nartach jest oczywiście dobra zabawa. W obecności innych dzieci oraz pod okiem doświadczonych instruktorów Twoje dziecko połączy przyjemne z pożytecznym, ucząc się jazdy na nartach w przyjaznej atmosferze. Dlatego też dla dzieci w wieku 5 -12 lat, dla których możliwość spędzania czasu z rówieśnikami jest tak ważna, rekomendujemy zajęcia grupowe.

Poznaj nasz plan kursów!

inauguracja na scenie, przypisanie do grup

zajęcia w grupach 8 osobowych z 2 instruktorami

trening przed zawodami, nadanie odznaczeń w indeksach

zawody dla uczestników

uroczyste zakończenie z nagrodami

Poznaj Stokusia i jego pomocników!

• Kursy 3-dniowe

• Kursy 5-dniowe

Terminy kursów
3 dniowych

Data rozpoczecia:
  • 21.12.2019
  • 29.12.2019
  • 02.01.2020
Data zakończenia:
  • 23.12.2019
  • 31.12.2019
  • 04.01.2020
Zobacz plan kursu 3 dniowego

Cennik kursów
3 dniowych

Pakiet podstawowy

Liczba dzieci Liczba godzin Cena
pierwsze dziecko 12.5 h 690 zł / osoba
drugie i każde kolejne dziecko 12.5 h 600 zł / osoba

Kursy odbywają się w cyklach pięciodniowych i trzydniowych. Kursy trzydniowe odbywają się w okresie świąteczno-noworocznym, a kursy pięciodniowe przez pozostałą część sezonu. Oba cykle obejmują taką samą liczbę godzin szkoleniowych.

Grupy liczą do 8 osób, a każdą z nich opiekuje się po dwóch wykwalifikowanych instruktorów. Dzieci przydzielane są do grup, które odpowiadają ich poziomowi umiejętności. Każdy kurs zakończony jest testem zaliczeniowym i zawodami (Regulamin Zawodów) oraz uroczystym rozdaniem nagród. Wszystkie dzieci otrzymują dyplomy i nagrody, a w indeksach zapisujemy szczegółowo postępy.

Zajęcia występują w dwóch wersjach, podstawowej i rozszerzonej. Oferta podstawowa obejmuje 12,5 godzin szkoleniowych* grupowych zajęć nauki jazdy na nartach. Oferta rozszerzona powiększona jest dodatkowo o 10 godzin szkoleniowych* animacji oraz lekki posiłek.

Rodzicom, którzy oczekują dodatkowej porcji czasu dla siebie mamy do zaoferowania coś wyjątkowego. Po zakończonych zajęciach na śniegu dziecko pod profesjonalną opieką animatorów może kontynuować zabawę ze swoją grupą w sali zabaw Hotelu Bania ****Thermal & Ski. To z pewnością wzmocni integrację, zapewni dziecku jeszcze więcej atrakcji, wykraczających poza naukę jazdy na nartach. W czasie animacji zapewniamy dzieciom lekki posiłek, żeby burczące brzuchy nie odrywały ich od pasjonujących zajęć.

Dla Rodziców dzieci korzystających z oferty Ferie ze Stokusiem przygotowaliśmy specjalną zniżkę na zajęcia grupowe dla dorosłych. Po więcej informacji kliknij tutaj

*Zgodnie z Regulaminem Szkoły Narciarskiej STOK godzina szkoleniowa trwa około 55 minut.

tlo-kontakt2

biuro@szkolastok.pl