Lekcje grupowe dla dorosłych - Snowboard

Dobra zabawa i integracja w grupie

Jeśli rozpocząłeś już swoją przygodę ze snowboardem, nie mogłeś lepiej trafić – zajęcia grupowe to ekonomiczna opcja nauki dla osób, które potrafią już jeździć.

Snowboard jest łatwy do nauczenia i bezpieczny pod warunkiem, że w tajniki tej dyscypliny wprowadzi Cię ktoś, kto sam ma „zajawkę” oraz lubi i potrafi uczyć. Wydaje Ci się, że wszystko już wiesz? Znudziła Cię jazda po stoku i szukasz mocniejszych wrażeń? Trenerzy pomogą Ci postawić pierwsze kroki w ekstremalnych zjazdach po stoku na krawędzi – także na twardej desce.

Zalety lekcji prywatnych na snowboardzie

• Brak konieczności stania w kolejkach do wyciągów
  • Dobra zabawa w grupie
  • Ekonomiczna opcja aby podszkolić trochę swoje umiejętności
  • Bezpieczeństwo
Wiktor Mikołajczyk - Szkoła narciarska STOK

Wiktor Mikołajczyk

Szef wyszkolenia - snowboard

Wiktor Mikołajczyk

Trener Kadry Narodowej Polski w snowboardzie, Instruktor oraz Sędzia PZN, aktualny Mistrz Polski w snowboard crossie. W naszej szkole jego zadaniem jest szkolenie innych instruktorów snowboardu, tak aby zawsze byli jak najlepiej przygotowani do prowadzenia zajęć na śniegu. Troszczy się zarówno o wiedzę merytoryczną jak i umiejętności techniczne naszego zespołu.

Zajęcia grupowe na snowboardzie dla dorosłych prowadzone są na poziomie średniozaawansowanym. W każdej grupie uczy się maksymalnie 6 osób pod okiem jednego wykwalifikowanego instruktora. Każda lekcja trwa 2 h szkoleniowe. Aby utworzyć grupę potrzebnych jest co najmniej dwóch chętnych.

Codziennie w terminach od 10.02.20 do 23.02.20 zajęcia odbywają się w godzinach 11:00-12:50.

Dodatkowo dla osób chcących kontynuować naukę przez kilka dni przygotowaliśmy 3 dniowe kursy specjalnej obniżonej cenie.

• 2 godzinne lekcje grupowe

• 3 dniowy kurs grupowy (3x2h)

Terminy 2 godzinnych lekcji grupowych

Codziennie w terminach:

od 10.02.20 do 23.02.20 zajęcia odbywają się w godzinach:

•  11:00-12:50

Cennik 2 godzinnych
lekcji grupowych

Liczba osób 2h
pierwsza osoba 130 zł
druga i każda kolejna osoba* 120 zł

*Cena obowiązuje również rodziców dzieci korzystających z oferty Ferie ze Stokusiem lub Super Stoker!