Super Stoker

Wyjątkowe zajęcia dla dzieci i młodzieży na snowboardzie

Dobra zabawa, ruch i świeże powietrze

A co, gdyby tak zamienić narty na deskę i spróbować nowego sportu? Gwarantujemy, że z naszymi instruktorami Twoje dziecko będzie świetnie się bawić i krok po kroku pozna tajniki jazdy na snowboardzie. Nasz autorski program szkoleniowy przeprowadzi każdego chętnego od poziomu żółtodzioba do kozaka.

Zalety nauki jazdy na snowboardzie w grupie:

• Możliwość poznania nowych przyjaciół i integracji w grupie
  • Zawody na koniec każdego turnusu
  • Dobra zabawa
  • Poziomy grup dostosowane do różnorodnych umiejętności
ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNE

Kursy 3-dniowe

NA FERIACH

Kursy 5-dniowe

Wiktor Mikołajczyk - Szkoła narciarska STOK

Wiktor Mikołajczyk

Szef wyszkolenia - snowboard

Trener Kadry Narodowej Polski w snowboardzie, Instruktor oraz Sędzia PZN, aktualny Mistrz Polski w snowboard crossie. W naszej szkole jego zadaniem jest szkolenie innych instruktorów snowboardu, tak aby zawsze byli jak najlepiej przygotowani do prowadzenia zajęć na śniegu. Troszczy się zarówno o wiedzę merytoryczną jak i umiejętności techniczne naszego zespołu.

• Kursy 3-dniowe

• Kursy 5-dniowe

Terminy kursów
3 dniowych

Data rozpoczecia:
  • 28.12.2023
Data zakończenia:
  • 30.12.2023
Pobierz plan kursu 3 dniowego

Cennik kursów
3 dniowych

liczba dzieci liczba godzin cena
pierwsze dziecko 12.5 h 1099,99 zł
drugie i każde kolejne dziecko 12.5 h 999,99 zł

Kursy odbywają się w cyklach pięciodniowych i trzydniowych. Kursy trzydniowe odbywają się w okresie świąteczno-noworocznym, a kursy pięciodniowe przez pozostałą część sezonu. Oba cykle obejmują taką samą liczbę godzin szkoleniowych.

Grupy liczą maksymalnie 6 osób, a każdą z nich opiekuje się po dwóch wykwalifikowanych instruktorów. Dzieci przydzielane są do grup, które odpowiadają ich poziomowi umiejętności. Każdy kurs zakończony jest testem zaliczeniowym i zawodami (Regulamin Zawodów) oraz uroczystym wręczeniem nagród. Wszystkie dzieci otrzymują dyplomy i nagrody, a w indeksach zapisujemy szczegółowo postępy. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-14 lat.

Zajęcia na snowboardzie występują w wersji podstawowej obejmującej 10 godzin szkoleniowych* grupowych zajęć nauki jazdy na snowboardzie oraz zawodów z nagrodami na zakończenie kursu.

W biurze Szkoły STOK można nabyć oprócz ogólnie dostępnych biletów karnety 3-dniowe w cenie 263 zł oraz 5-dniowe w cenie 389 zł, dopasowane do potrzeb dzieci biorących udział w kursach Ferie ze Stokusiem i Super Stoker.

Dla Rodziców dzieci biorących udział w lekcjach grupowych przewidzieliśmy specjalną zniżkę na zajęcia grupowe dla dorosłych. Po więcej informacji kliknij tutaj.

*Zgodnie z Regulaminem Szkoły Narciarskiej STOK godzina szkoleniowa trwa około 55 minut.

Zapraszamy do kontaktu