Narciarstwo biegowe stało się w ostatnim czasie naszą „dyscypliną narodową” za sprawą wyników i tytułów zdobywanych przez Justynę Kowalczyk.

Chcesz poczuć prawdziwą wolność i uniwersalność jaką dają narty biegowe? Jeśli tak, to zapraszamy na 5 – cio dniowe grupowe kursy narciarstwa biegowego organizowane przez szkołę narciarską STOK.

• Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w organizacji aktywnego wypoczynku w warunkach zimowych gwarantujemy:
  • Niepowtarzalną atmosferę, możliwość spędzenia urlopu na sportowo oraz poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach.
  • Szkolenie na różnych poziomach zaawansowania począwszy od podstaw dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biegówkami, jak i narciarzy, którzy opanowali już poruszanie się na nartach, a chcieli by biegać dłużej, szybciej i efektywniej.
  • Wysoko wykfalifikowaną kadrę instruktorską. Zajęcia prowadzą absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, wśród których znajdują się utytułowani zawodnicy i trenerzy.
  • Profesjonalnie przygotowane trasy biegowe z pięknymi widokami na Tatry. Dzięki sztucznemu naśnieżaniu i oświetleniu tras, niestraszna nam żadna pogoda ani pora dnia.
  • Zajęcia w grupach składających się z maksymalnie 10 osób, co ma bezpośrednio wpływ na efektywność nauczania.
Kursy organizowane są dla osób, które lubią biegać na nartach lub chcą tego się nauczyć. Podział na grupy zostanie dokonany na podstawie deklaracji uczestnika, określającej poziom zaawansowania.

Szkolenie odbywać będzie się na dwóch poziomach:

• „Chcę biegać”: dla osób stawiających pierwsze kroki na biegówkach.
  • „Już biegam”: dla narciarzy chcących doskonalić technikę klasyczną lub łyżwową.

Program szkolenia oparty będzie na wytycznych Polskiego Związku Narciarskiego, a szczegółowy plan szkolenie, będzie każdorazowo ustalany na początku kursu uwzględniając możliwości i umiejętności uczestników.

Zajęcia praktyczne prowadzone będą od poniedziałku do piątku w blokach trzy godzinnych (9.00 – 12.00).
Dodatkowo we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych (17.00 – 19.00) odbywać się będą zajęcia teoretyczne, na których uczestnicy zostaną zapoznani z podstawami dotyczącymi doboru sprzętu narciarskiego, serwisowania i smarowania nart oraz dokonana będzie analiza techniki biegowej uczestników na podstawie zapisu video.

Cennik

Cena za kurs 5-cio dniowy (19 godzin) wynosi 600 zł*